Клуб Хрещатик

Покер - гра розуму

Клуб

Україна, Київ

(098) 875-55-44

Додати до обраного

Omaha

Ігри | 30 квітня 2010

   Omaha покер - гра в карти для кількох гравців з чотирма колами торгівлі. 


    Хід гри 
    1. Один гравець є дилером; це положення називають "на баттоні" (button) - місце дилера переходить за годинниковою стрілкою після кожної зіграної партії. 
    2. Два гравці зліва від дилера - маленький блайнд (small blind) і великий блайнд (big blind). Це єдині гравці, які кладуть гроші в банк перш, ніж будуть здані карти. 
    3. Кожен гравець отримує чотири карти обличчям вниз, які називаються кишеньковими картами (pocket cards). 

Детальніше...

Техаський Холдем

Ігри | 6 травня 2010

Техаський Холдем. Правила гри в Техаський Холдем потрібно знати кожному, хто тільки починає свою покерну кар'єру. Ще це улюблений різновид гри в покер у всьому світі серед професійних гравців. 
    У грі приймають участь до 10 гравців, в онлайн-покері в грі бере участь також віртуальний дилер. 
   Гра починається з префлопу, в якому двоє гравців роблять «сліпі» ставки (блайнди). 
   «Сліпими» вони називаються тому, що гравці повинні зробити їх, ще не дивлячись в свої карти. У техаському покері є так звані малий блайнд і великий блайнд. 
   Гра Техаський Холдем протікає в наступним чином: кожному гравцеві за столом роздають по 2 карти (кишенькові), а на столі відкривається - 5 загальних (community) карт. Гравець, виходячи зі своїх інтересів, складаю комбінацію з своїх 2-х карт (тих, які на руках) і 3-х відкритих на столі (загальних). Будь-яка п'ятикартова комбінація з семи карт складає руку (hand). 
   Номінальний дилер в кожній роздачі визначається «баттоном» (button), або «баттоном дилера» (dealer button). 
   Гра починається з позиції біля фішки ділера - вона пересувається на крок вліво, за годинниковою стрілкою, протягом якої малий (small blind) і великий блайнд (big blind) - початкові ставки, переміщаються на столі від гравця до гравця, кожного разу після партії. Блайнд - це обов'язкова ставка перед тим, як гравці отримають картки на руки. 
    Гравець, наступний зліва від ділера, робить малу ставку навмання, а гравець, наступний зліва від того, хто робить малий блайнд, робить велику ставку навмання. Ці ставки використовуються для того, щоб наповнити банк. Кожен, без винятку гравець, що сидить за столом, повинен зробити ставки наосліп.

Детальніше...

Омаха

Ігри | 6 травня 2010

Omaha покер - гра в карти для кількох гравців з чотирма колами торгівлі. 


    Хід гри 
    1. Один гравець є дилером; це положення називають "на баттоні" (button) - місце дилера переходить за годинниковою стрілкою після кожної зіграної партії. 
    2. Два гравці зліва від дилера - маленький блайнд (small blind) і великий блайнд (big blind). Це єдині гравці, які кладуть гроші в банк перш, ніж будуть здані карти. 
    3. Кожен гравець отримує чотири карти обличчям вниз, які називаються кишеньковими картами (pocket cards). 
    4. Перше коло торгівлі починається з гравця, що сидить зліва від великого блайнда і триває за годинниковою стрілкою. Коли перше коло торгівлі закінчується, на стіл здаються три загальні карти, так званий флоп (flop). 
    5. Другий раунд торгівлі починається з першого гравця ліворуч від батона, який все ще знаходиться в грі. Торгівля триває за годинниковою стрілкою. 
    6. Після закінчення другого кола торгівлі, на стіл здається четверта загальна "відкрита" карта, так званий терн (turn). 
    7. Третій круг торгівлі починається з першого гравця, ліворуч від батона, який все ще знаходиться в грі. Торгівля триває за годинниковою стрілкою і ставки подвоюються на терні. 
    8. Після закінчення третього раунду торгівлі, на стіл здається п'ята загальна "відкрита" карта - рівер (river). 
    9. Четвертий круг торгівлі починається з першого гравця, ліворуч від батона, що залишився в грі. Торгівля триває за годинниковою стрілкою.

Детальніше...

Омаха Хай-Лоу

Ігри | 6 травня 2010

Омаха Хай Лоу представляє собою різновид Техаського Холдему. Різниця між правилами гри в покер Омаха і Техаський холдем полягає в тому, що гравець отримує не дві карти, а чотири. Омаха - це одна з найбільш видовищних і агресивних різновидів покеру, де становище за столом змінюється надзвичайно швидко і непередбачувано. 


   У Omaha high-low існує можливість створення двох варіантів кращої руки - сильної (хай) і слабкою (лоу). При цьому в слабкій комбінації не враховуються стріт і флеш. Банк ділиться на дві рівні частини. Половина банку надається гравцеві з найсильнішими картами, друга половина банку надається гравцеві, що тримає слабейшие карти. Якщо немає очевидної низькою руки або ніхто не кваліфікувався на лоу-комбінацію, весь банк переходить гравцеві з найсильнішою комбінацією. 

Детальніше...

Стад

Ігри | 6 травня 2010

Дро-покер

Ігри | 6 травня 2010

5-картковий дро-покер.

У картовий дро покер на початку гри необхідно зробити дві обов'язкові ставки: малий (Small Blind) і великий блайнд (Big Blind).

Кожен гравець отримує 5 закритих карт.
У картовий дро покер (5 Card Draw) 2 кола торгівлі. Перший круг торгівлі йде після здачі карт гравцям.
Після першого кола торгівлі гравці можуть замінити одну або декілька карт отриманих при першій роздачі.
У наступному колі торгівлі, після обміну карт, першим робить ставку гравець, що сидить після батона. Всі гравці, що ставили і не ставили блайнди, мають право піднімати ставки.

Коли кола торгівлі закінчуються, відбувається розтин карт і визначення переможця. Краща комбінація з 5 карт є виграшною. Якщо два або більше гравців показують рівні комбінації, банк ділиться порівну.
Першим розкриває свої карти гравець, який останнім робив або піднімав ставку в останньому колі торгівлі. Якщо ніхто не робив і не піднімав ставку в останньому колі, тоді першим карти розкриває гравець, що сидить після батона.

У дуже рідкісних випадках може залишитися недостатньо карт для обміну. У цьому випадку скинуті карти перетасовуються і використовуються, щоб закінчити обмін. Гравець ніколи не отримає назад свої власні карти, але може отримати карти, скинуті іншим гравцем.

Детальніше...

2-7 тріпл-дро

Ігри | 6 травня 2010

2-7 тріпл дро (від двійки до сімки з потрійним обміном) - одна з найбільш поширених і цікавих варіацій draw poker. Однак вона відрізняється від інших лоу ігор - тузи є старшими, а стріти і флеші грають проти Вас. 


   Від двійки до сімки з потрійним обміном - це гра покеру, в якій слабка покерная рука виграє при розкритті. Іншими словами, це один з видів лоуболлі (lowball). Це гра з обміном, тобто гравцеві роздають п'ять карт і він може обміняти від нуля до всіх п'яти карт і отримати взамін таку ж кількість карт. 


   Одним з основних відмінностей, 2-7 покеру, є наявність трьох обмінів, протягом однієї здачі. Перше коло торгівлі, проходить таким же чином, як і в п'ятикартковому покері - перші два гравці за дилером ставлять блайнди, після роздачі п'яти "закритих" карт (хоул-карти).

Детальніше...

Дро 2-7

Ігри | 6 травня 2010

Один з різновидів дро-покеру - це лоуболл від двійки до сімки (з одинарним обміном). Його ще називають Канзас-сіті лоуболлі. У цьому виді покеру виграє наймолодша комбінація, на відміну від холдема і стада, в яких виграє найстарша. 

  Правила гри 

  Блайнди - це примусові ставки. Гравець, який сидить зліва від Buttona ставить малий блайнд, а наступний за малим блайндом за годинниковою стрілкою ставить великий блайнд. Великий блайнд зазвичай в два рази більше малого. Крім того, часто в лоуболлі використовують анте - невелику обов'язкову ставку від кожного гравця на додаток до блайнда.

Детальніше...

ХОРСЕ

Ігри | 6 травня 2010

 Покер, ледь з'явившись на світ, відразу ж «породив» масу різних варіацій гри. Відмінностей між ними було так багато, що часом навички, набуті в одній грі, в результаті виявлялися майже зовсім марними в іншій. А, оскільки в покер цікавилися і продовжують цікавитися люди, в основному досить честолюбні, їх не влаштовувало знати лише «Хто є найсильнішим Омаха хай-лоу?» Їх цікавило: «Хто є найсильнішим гравцем у покер взагалі?» 


   Покер ХОРСЕ - гра для тих, хто любить різноманітність. 
   Для початку, в якості певної «середньої ігри» виступив Техаський Холдем (Texas Hold'em). Його збалансовані правила дозволяли застосовувати самі різні навики, придбані в інших іграх. Або напрацьовувати такі, безпосередньо граючи в цю гру. Він майже відразу ж після своєї появи дуже полюбився професіоналам покеру, так званим хай-ролерам (high-rollers). І, коли в 1969-1970 роках почалася щорічна «Всесвітня серія покеру» (World Series of Poker, WSOP) , в якості єдиної, а потім основної гри, був обраний саме «Техас».

Детальніше...