Клуб Хрещатик

Покер - гра розуму

{banner_contacts_ua}
Додати до обраного

Серії і турніри Клубу Хрещатик

Покер | 26 жовтня 2013

Достатньо один раз відпочити і насолодитися покером в нашому клубі, і Вам не захочеться нікуди йти!


Детальніше...

Покер

Покер | 29 травня 2010

Історія покеру неоднозначна. У різних джерелах викладенодекілька версій, які об'єднує одне – грі в покер більше 500 років!   


На початку 16 століття в Італії таІспанії грали в ігру, схожу на покер під назвою «primero». В той же час у Франції зародилася гра під назвою «poque». Вперше для ігри в «poque» почали використовувати колоду з аналогами сучасних мастей.   


У 17 столітті французькі колоністи прибули до Канади і привезли з собою гру «poque».

Широке поширення в Канаді таАмериці, як і остаточнуназву«покер», гра отримала лише на початку 19 століття в період Громадянської війни.   


На папері правила гри в покер вперше були описані в 1834 році Джонатаном Гріном під час його подорожі по Міссісіпі.   


У 1870 році посол США у Великобританії склав зведення правилдля гри в покер спеціально для королеви Вікторії. Так покер повернувся до Європи.


У 20 столітті з'явився клубний покер з безліччю різновидів, добре відомих зараз – TexasHold-em, Omaha, 5 carddraw, 7 cardstudі так далі.   


З 1970 року після проведення першого світового турніру по покеру (WSOP),клубний покер придбав світову популярність.

Детальніше...

RРТ (Russian Poker Tour)

Покер | 8 травня 2010

   RРТ (Russian Poker Tour) - серії турнірів зі спортивного покеру, найбільші в СНД, організовані онлайн покер-румом PokerStars в партнерстві з журналом Poker Style, Федерацією спортивного покеру Росії і телеканалом «Спорт». 
   Кожен етап серії проводиться в різних містах СНД. У рамках кожного етапу організовується безліч різних турнірів з відмінними вступними внесками (бай-іни) і структурою. 
   Структура Головного Події RPT 
   Розроблена плавна структура турнірів, яка надає можливість гравцям демонструвати свої професійні навички, нівелюючи частку випадковості, яка, зазвичай, властива турнірам зі швидкою зміною рівнів. Гравцям дана можливість повністю реалізувати себе, а частка везіння у визначенні найсильнішого зведена до мінімуму.
  Main Event на всіх етапах RPT проходять за унікально плавною структурою, стартовий стек 30 000 фішок, перші 8 рівнів по 60 хвилин, далі по 75 хвилин. 

Детальніше...

Світовий тур з покеру

Покер | 30 квітня 2010

  Світовий тур з покеру (World Poker Tour) - серія міжнародних турнірів з покеру, що проходить протягом року, в яких беруть участь більшість провідних професійних гравців. WPT - наймолодший, але вже досить відомий і престижний тур з покеру, відомий він перш за все тому, що, практично з самого початку свого існування, було створено унікальне телевізійне шоу, в якому транслювався весь хід подій на турнірах. Було створено барвисте шоу за участю великої кількості зірок покеру. 


  World Poker Tour включає в себе безліч турнірів, що проходять в різних точках планети (на відміну від WSOP, який традиційно проходить тільки в Лас-Вегасі) протягом року, а наприкінці року відбувається головний турнір і підбиваються підсумки, оголошується кращий гравець сезону. Народження WPT датується 2002 роком, і на сьогоднішній день налічується 8 сезонів. 

Детальніше...

Чемпіонат світу з онлайн покеру (WCOOP)

Покер | 29 квітня 2010

  World Championship of Online Poker (WCOOP) - найбільша серія онлайн-турнірів з покеру. 
Проводиться з 2002 року. Для порівняння: у першому сезоні в 2002 році загальний призовий фонд склав $730 000. У 2010 році загальний призовий фонд склав понад $63 000 000! 

   WCOOP 2002 
  Перша серія WCOOP відбулася в липні 2002 року і складалася з дев'яти турнірів із загальним призовим фондом у більш $730 000. Найбільше гравців (565) взяли участь у першому турнірі з ФЛ Холдему з бай-іном $100 +9, а Головне Подія привернула 238 гравців, які розіграли між собою призовий фонд у $238 000. Переможцем того турніру став MultiMarine зі Швеції, який отримав $65 450. PokerStars також нагородила кращого гравця серії TheBeat, що зайняв призові місця у трьох турнірах, призом в $5 000. 

   WCOOP 2003 
   У 2003 році серія складалася з 11 турнірів з Холдему, Омахі і Стаду. Це була перша серія WCOOP після неймовірної перемоги члена команди Team PokerStars Pro Кріса Манімейкера, яка привернула увагу безлічі гравців до онлайн-покеру. 1 358 гравців взяли участь у Турнірі № 4 по БЛ Холдем з бай-іном $ 300, а загальний призовий фонд всієї серії склав $2 700 000, $891 000 з яких були розіграні на Головній Події з бай-іном $1 050. Переможцем турніру став DeeOhGee, який заробив $222 750.

Детальніше...

Світова серія покера

Покер | 4 квітня 2010

  Світова серія покеру (World Series of Poker) - найпрестижніша серія турнірів покеру в світі. Вона проводиться щороку в Лас Вегасі, на протязі місяця. WSOP складається з більше ніж 50 турнірів з різними внесками, що включають в себе всі основні різновиди покеру. Переможець кожного турніру нагороджується золотим браслетом. Кількість виграних браслетів Світової серії є одним з основних відзнак провідних гравців світу. Кожна серія завершується «головним турніром» (Main Event) із внеском 10000 доларів США. 

   Історія WSOP 
  Що ж передувало появі WSOP? Згадаймо: 60-е ... Хіппі ... Розквіт The Beatles ... Сексуальна революція ... Запах свободи і незалежності, що панує в атмосфері, що причарував всю прогресивну молодь. На екран виходять нові фільми, які показують нове, вільне, цікаве життя ... 

Детальніше...

Європейський покерний тур

Покер | 4 квітня 2010

  У вересні 2004 Джон Дюті, популярний британський телевізійний режисер і професійний гравець в покер на високих стейках, провів у Барселоні перший турнір, який поклав початок EPT (European Poker Tour). Даті також є коментатором EPT і вважається британським еквівалентом Кріс Манімейкер в США. До речі, в 2000 році Дюті виграв живий турнір Покер Мільйон, що дозволило переможцю зайняти провідне місце в покері у Великобританії. 
  Поряд з WSOP і World Poker Tour (WPT), цей турнір вважається одним з найважливіших подій у світі покеру, за яким з незмінним інтересом стежить вся покерная громадськість. 
   Турнір виявився досить цікавий для шанувальників покеру, і зібрав величезну кількість гравців - 229, бай-ін становив всього лише € 1.000. Переможцем турніру став Алекс Стевіч зі Швеції. 

Детальніше...