Клуб Хрещатик

Покер - гра розуму

Клуб

Україна, Київ

(098) 875-55-44

Додати до обраного

Ladies Bomond WSF Poker Tour у жовтні

Покер » Анонси, новини | 7 жовтня 2014
October Ladies Bomond WSF Poker Tour

Ladies Bomond WSF Poker Tour у жовтні

   Любі жінки, хочете провести прекрасний вечір? Покерний клуб "Хрещатик" чекає вас в гості 12 жовтня, в ньому відбудеться черговий незабутній жіночий турнір LadiesBomond. Турнір добре відомий серед гравців, адже він був заснований Покерним клубом«Хрещатик» 3 роки тому і відразу ж припав до душі всім покерісткам.


   Особливість турніру полягає в тому, що брати участь в ньому можуть тільки дівчата. Представниць прекрасної статі буде очікувати фуршет і смачні коктейлі, весела музика і звичайно ж спалах фотокамер.


    Що чекає на наших прекрасних учасниць? Звичайно ж в першу чергу справжній спортивний покер! В турнірі візьмуть участь 100 покерісток. Переможниця отримає почесний диплом, прекрасні квіти, море овацій і, звичайно ж, головний приз - путівка в романтичний Париж. Але і це ще не все, дипломи та сертифікати в кращий магазин парфумерії отримають всі дев'ять фіналісток.


    Для наших прекрасних дам ми підготували вечір справжнього задоволення. Прекрасний ілюзіоніст зустрічатиме і розважати дорогих гостей перед турніром. Так само спеціально для учасниць, наш Шеф кухар приготує смачні десерти. Прохолодні напої будуть запропоновані всім учасницям Леді Бомонд. Весела музика, фотосесія для всіх бажаючих, відмінний настрій та дружня атмосфера - невід'ємні атрибути вечора.


     Як завжди, турнір проходитиме в форматі фріролл. Реєстрація, яка проходитиме на ресепшен в день турніру, почнеться в 19:00. Час початку турніру 20:00. Для тих, хто запізнився буде відкрита пізня реєстрація на протязі години. Обов'язковий дрес код: коктейльне плаття для дівчат.

 

    Чекаємо Вас в Покерному Клубі «Хрещатик» 12.10.14 на жіночому фріролліLadiesBomond!