Клуб Хрещатик

Покер - гра розуму

{banner_contacts_ua}
Додати до обраного

Яскравий турнір Ladies Bomond WSF

Покер » Анонси, новини | 15 жовтня 2014

Яскравий турнір Ladies Bomond WSF

   

   В рамках серії WSF PokerTour, пройшов яскравий турнір LadiesBomond WSF, який унікальний тим, що взяти участь у ньому можуть виключно дівчата. Тільки в покерному клубі "Хрещатик", цього вечора можна було побачити стільки чарівних жінок, справжніхшанувальниць спортивного покеру.

 

   У цьому турнірі взяло участь більше 70-і дівчат. Під час реєстрації, наших чарівних покерісток розважав талановитий маг-чарівник, а головний партнер вечора ТМ Фінляндія пригощав всіх незабутніми коктейлями, які виготовляються на основі горілки Фінляндія. Смачні десерти від Шеф-кухаря доповнили атмосферу вечора.

   

   О 21.00 ведучий оголосив про початок турніру, і всі дівчата зайняли свої місця за ігровими столами, випромінюючи яскравий блиск в очах. Боротьба під час жіночої гри цікава і захоплююча! Грали як досвідчені покеристки, так і ті, хто вперше вирішив спробувати свої сили. Ближче до півночі сформувався фінальний стіл, де учасниці боролися за головний приз-поїздку в Париж.

   

   Всі фіналістки отримали дипломи від Покерного Клубу «Хрещатик» та сертифікати від мережі магазинів BROCARD. Перше місце і головний приз дістався Припиченко Ганні, яка зуміла переграти всіх учасниць турніру.

   

   Турнір пройшов дуже яскраво і цікаво, однозначно зарядивши всіх присутніх в клубі позитивом. Всі наші учасниці залишилися задоволені, що безумовно дуже радує організаторів турніру. Наступний турнір LadiesBomond пройде в кінці грудня. Чекаємо Вас в Покерному Клубі «Хрещатик» і нехай удача завжди буде з Вами!