Клуб Хрещатик

Покер - гра розуму

{banner_contacts_ua}
Додати до обраного

Омаха

Ігри | 6 травня 2010

Omaha покер - гра в карти для кількох гравців з чотирма колами торгівлі. 


    Хід гри 
    1. Один гравець є дилером; це положення називають "на баттоні" (button) - місце дилера переходить за годинниковою стрілкою після кожної зіграної партії. 
    2. Два гравці зліва від дилера - маленький блайнд (small blind) і великий блайнд (big blind). Це єдині гравці, які кладуть гроші в банк перш, ніж будуть здані карти. 
    3. Кожен гравець отримує чотири карти обличчям вниз, які називаються кишеньковими картами (pocket cards). 
    4. Перше коло торгівлі починається з гравця, що сидить зліва від великого блайнда і триває за годинниковою стрілкою. Коли перше коло торгівлі закінчується, на стіл здаються три загальні карти, так званий флоп (flop). 
    5. Другий раунд торгівлі починається з першого гравця ліворуч від батона, який все ще знаходиться в грі. Торгівля триває за годинниковою стрілкою. 
    6. Після закінчення другого кола торгівлі, на стіл здається четверта загальна "відкрита" карта, так званий терн (turn). 
    7. Третій круг торгівлі починається з першого гравця, ліворуч від батона, який все ще знаходиться в грі. Торгівля триває за годинниковою стрілкою і ставки подвоюються на терні. 
    8. Після закінчення третього раунду торгівлі, на стіл здається п'ята загальна "відкрита" карта - рівер (river). 
    9. Четвертий круг торгівлі починається з першого гравця, ліворуч від батона, що залишився в грі. Торгівля триває за годинниковою стрілкою. 

    Щоб зібрати руку гравців об'єднують свої кишенькові карти із загальними картами на столі, щоб зібрати кращу, тобто найбільш сильну покерну руку з 5 карт. Дуже важливий момент - при складанні комбінацій обов'язково використовуються ДВІ кишенькові карти і ТРИ карти на столі. Сила руки оцінюється за стандартною схемою оцінки покерних комбінацій. 
Якщо всі гравці скинули карти, перемагає останній залишився в грі.