Клуб Хрещатик

Покер - гра розуму

{banner_contacts_ua}
Додати до обраного

2-7 тріпл-дро

Ігри | 6 травня 2010

2-7 тріпл дро (від двійки до сімки з потрійним обміном) - одна з найбільш поширених і цікавих варіацій draw poker. Однак вона відрізняється від інших лоу ігор - тузи є старшими, а стріти і флеші грають проти Вас. 


   Від двійки до сімки з потрійним обміном - це гра покеру, в якій слабка покерная рука виграє при розкритті. Іншими словами, це один з видів лоуболлі (lowball). Це гра з обміном, тобто гравцеві роздають п'ять карт і він може обміняти від нуля до всіх п'яти карт і отримати взамін таку ж кількість карт. 


   Одним з основних відмінностей, 2-7 покеру, є наявність трьох обмінів, протягом однієї здачі. Перше коло торгівлі, проходить таким же чином, як і в п'ятикартковому покері - перші два гравці за дилером ставлять блайнди, після роздачі п'яти "закритих" карт (хоул-карти). 


   Перший гравець після великого блайнду може зробити фолд, колл або рейз.Хід переходить за годинниковою стрілкою до наступних гравцям, до тих пір, поки не будуть зроблені всі ставки в раунді. 
   По закінченню торгівлі першого раунду, всі гравці можуть обміняти від 0 до 5 карт. Тобто, кожен гравець обирає, які карти потрібно скинути (якщо такі є). Обмін відбувається за годинниковою стрілкою. 
   Другий і третій круг торгівлі ідентичні першому. Всі гравці, що залишилися брати участь у торгівлі, по закінченню якої мають можливість обміну. 


   Помінявши карти 3 рази, у четвертому колі торгівлі гравці, зрівняти ставку, розкривають карти, і перемагає гравець з найслабкішою рукою. 
   Розкриття карт (шоудауна) - визначення переможця: якщо по закінченню торгівлі в грі залишається більше одного гравця.   Гравець, який зібрав найкращу комбінацію з п'яти карт, виграє банк. 


   У цій грі сама слабка комбінація - це 23457, маючи цю комбінацію, гравець завжди забере банк. 
Зібравши, наприклад, комбінацію 22345, він програє банк, комбінації AKQJ9, оскільки пара двійок, робить його руку сильнішою.