Клуб Хрещатик

Покер - гра розуму

{banner_contacts_ua}
Додати до обраного

Дро 2-7

Ігри | 6 травня 2010

  Один з різновидів дро-покеру - це лоуболл від двійки до сімки (з одинарним обміном). Його ще називають Канзас-сіті лоуболлі. У цьому виді покеру виграє наймолодша комбінація, на відміну від холдема і стада, в яких виграє найстарша. 

  Правила гри 

  Блайнди - це примусові ставки. Гравець, який сидить зліва від Buttona ставить малий блайнд, а наступний за малим блайндом за годинниковою стрілкою ставить великий блайнд. Великий блайнд зазвичай в два рази більше малого. Крім того, часто в лоуболлі використовують анте - невелику обов'язкову ставку від кожного гравця на додаток до блайнда. 

   Розіграш 
   Гравцям роздають по 5 карт "втемну". Після раунду ставок, кожен гравець може зробити одну з таких дій: колл, рейз або фолд. Ті гравці, які залишилися грати після першого раунду можуть обмінювати карти, щоб поліпшити свою п'яти-карткову комбінацію (скидають карти і отримують нові). 
   Після закінчення обміну йде ще один раунд ставок, в якому можна зробити ставку, або скинути карти. У разі відсутності ставок, гравець може зробити чек. Якщо в грі залишилося більше одного гравця, карти розкриваються і гравцеві з кращою комбінацією йде банк. 

   Основна стратегія 
   У лоуболі в порівнянні з холдемом, все навпаки: сильні комбінації є слабкими. Такі сильні комбінації в холдемі, як пари, трійки, стріти і флеші, в лоуболі марні. Якщо пари ні в кого немає, то програє той, у кого карта сама велика. 
   Наприклад, якщо у гравця 9-6-5-2-3, то ця рука перемагає 10-9-6-2-3. 
Тузи в лоуболлі найбільші карти, тому їх наявність не бажано. 
   Наведемо приклад: гравець з J-9-7-3-2 переможе гравця з A-9-7-3-2. 
Кращий варіант - це комбінація 7-5-4-3-2 різних мастей, тому що туз відсутній і вона не є стрітом чи флешем. Загалом то чому гра і називається лоуболлі від двох до семи.