Клуб Хрещатик

Покер - гра розуму

{banner_contacts_ua}
Додати до обраного

Бар

Безалкогольні напої
Алкогольні напої
Страви
Суші
Бар
Євпропейська кухня
Італіська кухня
Грузинська кухня
Національна кухня
Кухні

Бар

У «All In Bar» думки не обов'язкові ... за вами рішення ... ми приймаємо ... 24h!

Подібно до того, як колись соціум вимагав хліба і видовищ, сьогодні ресторанним завсідникам Столиці хочеться одномоментно споживати не тільки гастрономічний продукт, але й візуальний. Закладів не домашнього харчування, які від випадку до випадку пропонують розважальну програму, в місті предостатньо, але поряд з ними присутні й інші, що використовують видовищність в якості своєї спеціалізації. Напевне, чимало «нічних жителів» столиці стикалися з проблемою того, що улюблені місця, де можна смачно поїсти або просто випити чашечку кави після півночі гостей приймати не готові. А в центрі Києва - тим більше!

Ресторан - спорт бар «All In Bar» відомого покерного клубу «Хрещатик» окрім того, що працює цілодобово, відібрав кращі страви європейської, грузинської, японської, італійської та національної кухні. Приємним доповненням відзначимо наявність безперебійного безкоштовного виходу в мережу Інтернет (wi-fi).
Також як дизайн, цінова категорія спорт-бару «All In Bar» досить демократична, так наприклад, поснідати ніжними сирниками можна за 60 грн, втамувати спрагу домашнім лимонадом за 28 грн, пообідати окрошкою на кефірі за 28 грн і замовити на вечерю дорадо, запечену зі спаржею за 115 грн.

Гарний смак і професіоналізм виконання, формує настрій наших гостей - ось те, що відрізняє хороший ресторан - спорт бар від цілодобового бару. Воно створюється не тільки з декору і гастрономічних вишукувань, а, більшою мірою, зі ставлення людей.
Ми хотіли зробити ресторан з домашньою атмосферою, в якій відвідувачі відчували б себе бажаними гостями. Надаємо нашу ідею на суд найоб'єктивніших критиків - наших гостей.