Клуб Хрещатик

Покер - гра розуму

{banner_contacts_ua}
Додати до обраного

Бар

Нові послуги в Покерному Клубі Хрещатик

New services at Kreshatyk Poker ClubНові послуги в Покерному Клубі Хрещатик

У Покерному Клубі Хрещатик з'явилися додаткові послуги для ще більшої зручності гравців. Була створена цілодобова інформаційна служба підтримки. На ресепшен Покерного Клубу Вам дадуть відповідь на будь-яке питання: які столи зараз грають, які турніри проводяться, але це ще не все!  

Детальніше...

All In Sport Bar - 28.07.2012

All In Sport Bar - 28.07.2012

Безкоштовні сніданки All In Sport Bar.

Ресторан - спорт бар «All In Bar» знаменитого покерного клубу «Хрещатик» окрім того, що працює цілодобово, відібрав кращі блюда європейської, грузинської, японської, італійської і національної кухні.


Приємним доповненням відзначимо наявність безперебійного безкоштовного виходу в мережу Інтернет (wi-fi). Також як дизайн, цінова категорія спорт-бару «All In Bar» досить демократична.


Приємні події для усіх гравців клубу Хрещатик з 8:00 до 9:00 безкоштовні сніданки.

Детальніше...

«All In Bar»

«All In Bar»У «All In Bar» думки не обов'язкові ... за вами рішення ... ми приймаємо ... 24h!

Подібно до того, як колись соціум вимагав хліба і видовищ, сьогодні ресторанним завсідникам Столиці хочеться одномоментно споживати не тільки гастрономічний продукт, але й візуальний. Закладів не домашнього харчування, які від випадку до випадку пропонують розважальну програму, в місті предостатньо, але поряд з ними присутні й інші, що використовують видовищність в якості своєї спеціалізації. Напевне, чимало «нічних жителів» столиці стикалися з проблемою того, що улюблені місця, де можна смачно поїсти або просто випити чашечку кави після півночі гостей приймати не готові. А в центрі Києва - тим більше!

Детальніше...

Результати турніру для закоханих

14 лютого, у свято закоханих, покерний клуб зібрав у своїх стінах більше 30 пар, які змінили добру традицію проводити цей день в ресторані, а зробили ставку на азарт. Цікаво, що деякi пари знаходили один одного саме перед початком турніру, щоб поборотися за один з трьох приємних призів.


Перше місце посіла пара Олег Шепеленко та Олена Рубець, яка відправиться святкувати свою перемогу в місто кохання - Венецію.


Друге місце завоювала, напевно, сама солодка пара нашого покерного клубу - Нінель Алієва та Андрій Васильєв (учасник Poker Face Team Pro) і їх чекає найкращі люкс апартаменти готелью «Хрещатик».


Титул третiх фiналiстiв  з невеликим отримали молодята Костянтин Чопко та Ірина Томіна, які піднімутькелихиза свою перемогу в одномузнайкращих іромантичнихресторанівстолиці-«Панорама».
Нагадаємо, що це був перший в Україні турнір для закоханих, 200 UAH freezeout

Детальніше...