Клуб Хрещатик

Покер - гра розуму

{banner_contacts_ua}
Додати до обраного

EAPT - EURASIAN POKER TOUR


Партнери | 18 вересня 2013

EAPT - EURASIAN POKER TOUR


За час багаторічної роботи були організовані безліч турнірів, а також налагоджена співпраця з партнерами з багатьох країн, таких, як: Кіпр, Туреччина, Італія, Ліван, Єгипет, Чорногорія, Україна, Болгарія, Румунія та інші.


Все це призвело до створення єдиної серії з покеру: EurAsian Poker Tour (EAPT), яка буде промоутувати усіма партнерами, де кожен з них є спів-організатором даного туру і буде об'єднувати всіх гравців з багатьох країн.


Першим етапом стала турнірна серія в Києві з 06 по 15 вересня. Місце проведення - кращий покерний клуб Києва "Хрещатик". Гарантія на всю серію більше 500 000 $!

Детальніше...

POKER CLUB MANAGEMENT

Партнери | 18 вересня 2013

POKER CLUB MANAGEMENT - це команда однодумців, історія формування якої почалася в 90-х роках минулого століття. На наших очах і за безпосередньої участі покер робив перші боязкі кроки в Росії, з часом ставши великої та успішної індустрією.


Завдяки копіткій, наполегливій і напруженій роботі компанія досягла того рівня, який дозволяє нам заявити, що Poker Club Management - сама професійна команда покерних менеджерів на всьому пострадянському просторі.Детальніше...

Новинний портал katushka.in.ua

Партнери | 19 червня 2013

Новинний портал katushka.in.ua - це завжди свіжі новини про найцікавіші події, що відбуваються в світі і Україні зокрема.


Інтернет-журнал katushka.in.ua

Основна тематика порталу katushka.in.ua - це захоплюючий, улюблений мільйонами, з кожним роком стає все більш популярний, світ спортиного покеру.

Детальніше...

Спортивный портал Чемпионат.com

Партнери | 14 серпня 2012

Чемпионат.com 

Sport Portal Чемпионат.com

Спортивний портал, де ви зможете знайти всі відповіді на питання про спорт. Результати матчів, спортивні новини, блоги знаменитостей все це на сайті championat.com. Цей сайт відрізняється наданням найбільш достовірної, цікавої і різнопланової інформації про покер, футбол, бокс, хокей, баскетбол, теніс, авто / мотоспорт та інших видах спорту, що вигідно відрізняє портал від інших спеціалізованих спортивних ресурсів та приваблює широку аудиторію користувачів.

Детальніше...

Партнери | 15 жовтня 2011

"Flash" - первый клуб в Украине,

открытый под эгидой Федерации Cпортивного Покера Украины распахивает двери для своих гостей.


Покерний клуб "Flash" радий завжди вітати Вас! У клубі кожен любитель покеру зможе відмінно провести час. І початківець гравець, і досвідчений професіонал знайдуть тут гідних супротивників для гри в свій улюблений вид покеру. У всьому світі великою популярністю користуються такі заклади як покерний клуб, і Харків - не виняток.


Покерний клуб флеш - перший у нашій країні клуб, створений під егідою Федерації спортивного покеру України. За п'ять років свого існування, починаючи з 2008 року, ми змогли не тільки заслужити гарну репутацію і завоювати повагу наших відвідувачів, а й значною мірою посприяти популяризації покеру в Харкові.


Завдяки нам багато дізналися, що покер - не просто карткова азартна гра, а інтелектуальне спортивне змагання.

Детальніше...

Автомийка Хрещатик

Партнери | 4 серпня 2010

Україна, м.Київ
вул.Хрещатик, 14
у дворі готелю "Хрещатик"
в'їзд через арку
(066) 77 10 777

Детальніше...

Готель Хрещатик

Партнери | 15 травня 2010

Трохи про готель "Хрещатик"

Готель «Хрещатик» названа на честь знаменитої старовинної вулиці - Хрещатик. Вона вдало розташована в самому центрі столиці України, в епіцентрі культурної, політичної, історичного життя міста Київ.

Готель, як і вулиця, не дарма названа «Хрещатик» - це й справді перехрестя, звідки ви легко зможете дістатися до будь-яку точку нашого міста, пішки дістатися до найвідоміших історичних місць. Одночасно опинитися на головній площі країни - Майдані Незалежності.

Детальніше...